Appart 4Pers#Mouffetard#Port-Royal#La Sorbonne

  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

2-pokojowy apartament Appart 4Pers#Mouffetard#Port-Royal#La Sorbonne Paryż jest położony w dzielnicy Latin, w 300 metrach od stacji metra Censier. Apartament może pomieścić maksymalnie 4 osób.

Obiekt noclegowy oferuje 1 łazienkę. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Ponadto dostęp do lodowiska pomaga gościom w utrzymaniu ciała.

W apartamencie znajdują się pełnowymiarowa kuchnia z ekspresem do kawy/herbaty i piekarnikiem.

Dom Victora Hugo jest w odległości 25 min spacerem, a Pałac Inwalidów - w około 3 km. Ogród Luksemburski znajduje się 18 min piechotą od apartamentu. Wielki Meczet w Paryżu leży w maksymalnie 500 metrach. Apartament Appart 4Pers#Mouffetard#Port-Royal#La Sorbonne jest położony w odległości 10-minutowego spaceru od stacji metra Stacja metra Port-Royal.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Appart 4Pers#Mouffetard#Port-Royal#La Sorbonne Paryż
Appartement Quartier Les Gobelins Free Netflix
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartement Quartier Les Gobelins Free Netflix

146 m od nieruchomości
USD 289 USD 260
za noc
2Bedrooms # 4Pers # Pantheon # La Sorbonne
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2Bedrooms # 4Pers # Pantheon # La Sorbonne

9.0
Wspaniały 2 opinie
377 m od nieruchomości
USD 426 USD 383
za noc
Bright & Design Apartment Near The Pantheon
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bright & Design Apartment Near The Pantheon

550 m od nieruchomości
USD 92 USD 83
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    15 km

    Stacje kolejowe

    Jussieu
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Herbata i kawa

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji7510507941872
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Appart 4Pers#Mouffetard#Port-Royal#La Sorbonne można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie Appart 4Pers#Mouffetard#Port-Royal#La Sorbonne.
    • Czy apartament Appart 4Pers#Mouffetard#Port-Royal#La Sorbonne posiada kuchnię?
      W apartamencie Appart 4Pers#Mouffetard#Port-Royal#La Sorbonne goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    15 km

    Stacje kolejowe

    Jussieu
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Appart 4Pers#Mouffetard#Port-Royal#La Sorbonne Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij